До захисту Батьківщини готові!

У Військовому інституту Київського національного університету          імені Тараса Шевченка відбулася урочиста подія - в День Державного прапору України 23 серпня 2014 року понад 1000 студентів факультету військової підготовки прийняли Військову присягу на вірність українському народові з готовністю захищати Вітчизну.

В святкових заходах брав участь проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка  з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) професор БЕХ Петро Олексійович, який привітав студентів з прийняттям  Військової присяги та побажав успіхів на благо незалежної України.

Зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу виступила студент Коченко Яна.

Кульмінацією урочистих заходів став прощальний вальс у виконанні студентів факультету військової підготовки та традиційне фотографування з командуванням інституту.