У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала роботу екзаменаційна комісія

Червень місяць для курсантів 4 курсу став початком перших серйозних випробувань у їхньому житті, адже саме зараз ті, хто чотири роки тому свідомо вступили на навчання до Військового інституту та складали Присягу на вірність українському народові, покажуть всі свої знання, вміння та навички, яких вони здобули за роки навчання в інституті.

У кращу сторону головою підкомісії, - полковником Ігорем Немінським, відмічаються курсанти Руслана Лемешко та Богдана Лагоржевська, які, до того ж, є лідерами навчання протягом чотирьох років. Саме ці дівчата своєю наполегливістю, впевненістю, високим рівнем підготовки змогли вибороти найвищі бали за підсумком екзамену у першій підкомісії.

Курсанти вдячні своїм викладачам за те, що у цей період вони мають підтримку та будь-який момент можуть звернутися за порадою.

Бажаємо усім курсантам успішно скласти іспити!