Символ єдності

Символ єдності Для українців вишиванка – це своєрідний символ патріотизму та любові до Батьківщини. А ще, стильне та нарядне вбрання, яке дарує оточуючим тільки позитивні емоції. Кожна вишиванка – унікальна. Візерунки, які намальовані на ній, мають особливе значення. Такий собі зашифрований код української нації. День Вишиванки відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч – цей день припадає на 21 травня. Вперше, українці масово вдягнули традиційний одяг в Чернівцях у 2006 році. Тоді, студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували флешмоб “Всесвітній день вишиванки”. З того дня і щороку Україна вдягає своє національне вбрання, а українці по всьому світу красуються вишиванками аби підтримати рідну країну. Цьогорічний День вишиванки присвячується українській родині та родоводу. Зовсім нещодавно світ перевернула пандемія, яка змусила людей подумати про речі, які насправді їм важливі, а насамперед - про сім’ю. Дійсно, вишиванки бувають різні: з оригінальними малюнками та візерунками, різноманітного кольору і значення. Смак у кожного різний, а тому дізнаємося, що ж символізують основні кольори вишиванок? • Червоний колір – символізує любов до людини, життя, енергію сонця, радість. • Білий колір – символ невинності й оберіг від нещастя та лихого ока. • Чорний колір – це багатство і достаток. • Золотий або жовтий – справжній символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості. • Зелений – жіночий колір, колір усього живого. • Синій колір – символ неба і води, звільнення від недуг і душевного спокою. Вражайте оточуючих, даруйте посмішки та гарний настрій. А головне – любіть Україну!