Майбутні військові поліцейські звітують за результатами навчальної практики

Нещодавно на базі територіальних управлінь Військової служби правопорядку було проведено навчальну практику курсантів які навчаються за спеціалізацією "Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України ".

Метою практики було поглибити теоретичні знання курсантів щодо діяльності підрозділів ВСП, їх структури та основних функцій.

Майбутні військові правоохоронці брали участь у несенні служби в патрулі, складанні протоколів про вчинення військових адміністративних правопорушень, проведенні службових розслідувань та перевірок, несенні служби черговими змінами та вартами на гауптвахтах, проведенні профілактичних заходів у військових частинах, забезпеченні безпеки дорожнього руху та організації дорожньо-комендантської служби, супроводженні колон транспортних засобів тощо.

Керівництво територіальних управлінь відмітило активність практикантів. Крім того, курсанти отримали невеличкі сувеніри на згадку про цікаву навчальну практику.

Високо оцінили напрацювання курсантів і при захисті їхніх робіт у Військовому інституті.