Курсанти вшанували пам´ять Героїв Крут

Поховали їх –

Тридцять мучнів українців.

Славних, молодих…

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров´ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

З нагоди дня вшанування пам´яті Героїв Крут курсанти першого курсу Військового інституту відвідали Аскольдову могилу, де у березні 1918 тут перепоховали близько 30-ти студентів університету Св. Володимира та Народного університету, а також гімназистів 2-ї Київської української гімназії, які загинули в боях поблизу станції Крути. Курсанти також запалили свічку пам´яті полеглим за нашу державу.

Крім того пам´ять вшанував ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Леонід Васильович Губерський, поклавши квіти до монумента.

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. День надії та любові до своєї вітчизни. День пам´яті Героїв Крут.

Слава Україні!

Анна Прус