Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»

17 грудня 2019 року пройшло нагородження переможців щорічного Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року», відповідно до Зведеного річного плану наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України на 2019 рік, який проходив на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Конкурс проводиться щорічно (починаючи з 2003 року) з метою популяризації винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Збройних Силах України та залучення в цю діяльність якомога більшої кількості особового складу Збройних Сил України.

За результатами Конкурсу у п’яти номінаціях нагороджено колектив авторів з числа наукових та науково-педагогічних працівників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Диплом І ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Техніка військ протиповітряної оборони" отримав колектив авторів: І.В. Пампуха, В.М. Терещенко, Я.В. Терещенко, М.М. Охрамович, В.В. Шевченко, М.М. Нікіфоров.

Диплом ІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Ракети та артилерійські системи" отримав колектив авторів: І.В. Пампуха, Б.О. Попков, В.М. Лоза, М.М. Нікіфоров, М.М. Охрамович, В.В. Загородній, О.Б. Попков.

Диплом ІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Бойові кораблі та озброєння" отримав колектив авторів: І.В. Пампуха, С.І. Глухов, В.О. Савран, В.Б. Добровольський, М.К. Жердєв, М.М. Охрамович.

Диплом ІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Медицина" отримав колектив авторів: М.Ю. Макарчук, Н.Б. Філімонова, Т.В. Куценко, В.І. Кравченко, І.Г. Зима, А.В. Погребна, О.І. Подковка, І.В. Толок, І.В. Пампуха, В.О. Савран, Б.О. Попков, В.М. Лоза, К.О. Кравченко, Д.Б. Насєдкін.

Диплом ІІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Матеріально-технічне забезпечення" отримав колектив авторів: І.В. Пампуха, О.В. Мірошніченко, М.М. Нікіфоров, О.В. Карпенко, А.О. Карпенко, С.О. Галушко, Р.Ю. Кольцов, О.І. Кравченко.