Курсанти-випускники на фінішній прямій

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала роботу екзаменаційна комісія по атестації здобувачів вищої освіти. Для майже півтори сотні курсантів це крайня сесія перед омріяними лейтенантськими погонами.

Голова Екзаменаційної комісії начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-лейтенант Олег Грунтковський особисто представив голів підкомісій та побажав курсантам наснаги на фінішній прямій:

«Практично Ви всі готові до виконання завдань за призначенням. Вас з нетерпінням чекають у військах. Ніхто не обіцяє що буде легко. Головне пам’ятайте, люди, їх моральний та психологічний стан це не лише Ваша робота, це покликання. Ваш свіжий погляд і знання очікують як командири так і просто солдати»,- зазначив Олег Леонідович.