Навчальні заняття в Держстаті України

З курсантами другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Військового факультету фінансів і права нещодавно було проведено практичні заняття на базі Державної служби статистики України. Провідні фахівці установи розповіли курсантам про кабінет респондента. Програма містить гідний захист від взломів та doss атак. На даний момент зареєстровано понад 80 % особистих кабінетів. Курсанти також дізналися про нову систему перепису населення. Дану систему буде випробувано в Оболонському та Бородянському районах. Цей захід був проведений завдяки доценту кафедри ФЗВ Городянській Ларисі Володимирівні.

Загальні враження від навчальних занять на базі Держстату України були чудовими!