ХV Легкоатлетичний крос пам`яті першого начальника Військового інституту генерал-лейтенанта Сергія Жукова

Кожна військова частина має свої традиції, однією із таких у нашому Військовому інституті є Легкоатлетичний крос пам`яті першого Начальника Військового Інституту генерал-лейтенанта Сергія Жукова. Цього року, це вже п`ятнадцятий такий чемпіонат.

Цим заходом кожен військовослужбовець нашого інституту вшановує пам`ять людини, яка зробила неоціненний вклад у становлення та розвиток навчального закладу. Оскільки Сергій Анатолійович був палким прихильником спорту та активного відпочинку, то для кожного є великою честю віддати шану першому начальнику, таким чином

У змаганнях взяли участь 1068 людей, у тому числі постійний склад Військового інституту, адже справжній офіцер має власним прикладом заохочувати підлеглий особовий склад на високі досягнення.

І звичайно дух суперництва підігріває азарт до подібних заходів. Почесне перше місце серед чоловіків зайняв курсант Пайол Андрій. Другим прибіг Галка Юрій і замкнув трійку лідерів курсант Іващишин Дмитро. Серед військовослужбовців жінок першою прибігла Костюченко Анастасія, другою - Рябенко Марина і третьою - Козоброд Руслана.

Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог!