Їх називають «нулівкою»

Для вчорашніх абітурієнтів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а нині майбутніх курсантів, завершився перший тиждень з програми адаптації їх до військової служби. Наставниками молодого поповнення, здебільшого виступають курсанти п’ятого курсу та досвідчені офіцери-практики. Розпорядок дня спланований та  насичений різноплановими заняттями та практиками. Жодної вільної хвилини аби лишній раз заглянути у телефон. Разом з тим є вже і перші результати злагодженої роботи. Учорашні школярі дивують наполегливістю і бажанням вчитися. Особливо це помітно під час занять із стройової підготовки. Більшість з них вже освоїла основи стройового кроку та елементи військового вітання. Ще поки важко дається ходити у складі групи, але наставники запевняють, що до кінця вишколу усі як один отримають і виправку і вміння.  За два дні молоде поповнення інституту убуває до навчального центру, де з ним будуть проводити заняття і вони будуть опановувати основи вогневої підготовки, тактики, підготовки.

Бажаємо усім наснаги та терпіння і головне не забувайте про міри безпеки. Хай щастить.