Майбутні журналісти перейняли досвід іноземних колег

Військові журналісти Збройних Сил Канади поділилися особливостями роботи та специфікою функціонування інформаційно-медійних структур канадської армії з першокурсниками Військового інституту. Канадці провели для майбутніх журналістів майстер-клас, де на основі власних матеріалів розібрали найкращі техніки створення інформаційного продукту.

Під час зустрічі з іноземними колегами курсанти навчальної  групи продемонстрували свої роботи та отримали зворотній зв`язок. Найбільше майбутніх журналістів зацікавила техніка зйомки відеоматеріалів та особливості їхнього монтажу.

І курсанти, й представники ЗС Канади залишилися задоволені продуктивною зустріччю й домовилися про подальшу співпрацю. І як підтвердження цьому курсантів ВІКНУ запросили взяти участь у зйомках телевізійного сюжету для українського телебачення.