Усе починається з чистоти!

24 травня завдяки спільним зусиллям Курсантської ради та активу студентів КНУ було проведено прибирання спортивного майданчика Студмістечка. 30 курсантів з 1 по 4 курс разом з адміністрацією Студмістечка та іншими факультетах КНУ взяли участь у цьому заході.

"Для нас, курсантів, дуже важлива співпраця зі студентами КНУ, адже ми живемо пліч-о-пліч у Студмістечку і ми були б дуже щасливі, якщо надалі  ми проводили більше таких заходів разом", - розповідає курсантка 1 курсу Стрикун Марина.

Уся адміністрація Студмістечка висловила величезну подяку Військовому Інституту за участь.

"Я дуже радий, що курсанти почали залучатися до роботи разом з активними, студентами, які проживають у гуртожитках. Знову ми вкотре всі разом об`єдналися, щоб прибрати довкола. Сьогодні наша команда була як ніколи великою. Я хочу подякувати всім, хто виявив бажання зробити наш спортмайданчик ще кращим. Сподіваюся на подальшу співпрацю! Попереду нас чекає ще багато цікавих заходів", - із задоволенням поділився з нами своїми враженнями Заступник голови Студмістечка Баранов Юрій Олексійович.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Анастасія Красюк
Сорока Олександр