Команда Військового інституту взяла участь у Чемпіонаті з військового п`ятиборства.

З 14 по 17 травня в Харкові пройшов щорічний Чемпіонат Збройних Сил України з військового п`ятиборства. В ньому взяли участь кращі військові п`ятиборці з 8 команд вищих військово-навчальних закладів нашої країни. Безперечно,  команда Військового інституту  теж взяла участь в турнірі й продемонструвала належний рівень підготовки.

Військове п`ятиборство - вид спорту, що входить до міжнародної ради військового спорту (СІЗМ). В програму змагань увійшли стрільба з автомата Калашникова, подолання сучасної смуги перешкод, плавання з перешкодами, метання гранати на дальність і точність, а також крос на 8 кілометрів.

Змагання проходили у запеклій боротьбі. А  на восьми кілометровій дистанції не було ривніх курсанту Анатолію Тонконоженко, якій подолав її за 28 хвилин 44 секунди.

«Всі змагання проходять емоційно й хвилююче, особливо, коли ми відстоюємо честь Військового інституту, – ділиться враженнями капітан команди Дмитро Комар. – Цього разу кожен член команди виклався на повну і добряче постарався, аби принести команді якомога більше балів.

Варто зазначити, що за результатами цього чемпіонату кращі спортсмени  увійдуть до складу збірної команди ЗС України з військового п`ятиборства та представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.

Курсант Євгенія Пугач