Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня науки!

Це свято органічно увійшло в наше інститутське життя. Стало днем шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості військовій науці.

Переконаний, що наукові та науково-педагогічні працівники нашого інституту роблять вагомий внесок в розвиток військової науки та зміцнення обороноздатності нашої держави. Я вдячний кожному за сумлінне і творче виконання своїх обов’язків,  постійний пошук нових цікавих форм наукових досліджень, впровадження їх у навчальний процес та використання  під час педагогічної роботи.  Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, ад’юнктів, курсантів  інституту гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і звершень.

Щиро дякую Вам за відданість військовій справі, високу патріотичну свідомість та самовіддану службу Українському народові.

Сердечно бажаю Вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я та нових звершень у розвитку української наукової думки!

Слава Україні!

Начальник Військового інституту, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук
генерал-майор Толок Ігор Вікторович