Представники ВІКНУ беруть участь у XVIII Міжнародній конференції «Геоінформатика: теоретичні та прикладні аспекти»

13-16 травня 2019 року на базі Інституту геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить XVIII Міжнародна конференція «Геоінформатика: теоретичні та прикладні аспекти». Захід здійснюється за сприяння Європейської асоціації геологів й інженерів (EAGE) та Всеукраїнської асоціації геоінформатики (ВАГ).

Конференція присвячена питанням моніторингу природних небезпек, які охоплюють як геологічні загрози, так і вивчення геологічних факторів, що призводять до екологічних катастроф навколишнього середовища.

Представники ВІКНУ, а саме: старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії геоінформаційних технологій науково-дослідного центру О. ФЕДЧЕНКО, ад’юнкти кафедри геоінформаційних систем і технологій капітан І. ШАТКОВСЬКА та капітан А. ЛУКІЯНЧУК представили нові підходи використання геологічних і геофізичних методів щодо оцінки природних і техногенних процесів.