Ми вдячні за життя, ми пам`ятаємо!

9 травня в Україні традиційно вшановують пам`ять героїв Другої світової війни та  перемогу над нацизмом. Для українського народу це не просто свято, це традиція на якій виросло три покоління свідомих та вільних людей, здатних захистити свою землю і свій народ.

На знак пошани участь у пам`ятних  заходах взяли і майбутні офіцери. Біля  Національного музею історії України у Другій світовій війні курсанти столичних вишів утворили єдиний довжелезний стрій. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка представили сотня кращих першокурсників.

Атмосферу камерності додали творчі колективи з піснями воєнної пори. А кульмінацією заходу стали поминальний реквієм «Пам`ять» та спільний молебень за довгоочікуваний мир в Україні.

Фото Євгена Тристана