Випуск офіцерів Військової служби правопорядку

19 квітня у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся випуск слухачів курсів військової підготовки.

Три місяці плідного навчання і сержанти та старшини отримали офіцерські звання.

Випускників офіцерів тепло привітав начальник факультету післядипломної освіти полковник Віктор Добровольський, який наголосив що  саме такі кадри повинні служити у Військовій службі правопорядку Збройних Сил України.

Випускники курсів подякували викладачам кафедри правового забезпечення за ґрунтовну підготовку. Зі слів сержанта Оксани Дашко курси далися їй важко, але вона змогла перебороти себе та реалізувати своє бажання. Адже жінка мріяла стати офіцером. Учасник бойових дій, молодший сержант Андрій Бондаренко також поділився своїми враженнями. Понад усе йому сподобалася дружня атмосфера на заняттях та педагоги справжні знавці свого діла. З їх допомогою слухачі курсів отримали необхідні професійні знання і практичні навички.

Випуск офіцерів відбувся в День створення Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Марія Бібік
кафедра військової журналістика