«Спортивне свято» зближує

На кількох спортивних майданчиках Військового інституту у неділю 24 березня стартувало «Спортивне свято» гуманітарно-лінгвістичного факультету.

Протягом дня курсанти змагались у перетягуванні канату та бігу на 1 милю, а також грали у футбол, волейбол та баскетбол.

Начальник курсу майор Олександр Зубченко наголосив, що «такі заходи дуже важливі. Курсанти розкриваються, зближуються. Дружні стосунки відчуваються навіть між командами-суперниками».

Свято привернуло увагу перехожих, які не втримались і стали уболівальниками на змаганнях.

«Важко не помітити зацікавленість перехожих. Діти залюбки спостерігають за усіма іграми. Ми даємо гарний приклад молодшим. Підвищуємо престиж нашої армії та військового інституту», - розповів курсант Євгеній Крамаренко.

Курсанти гуманітарно-лінгвістичного факультету передають естафету «спортивного свята» колегам факультету фінансів і права.

Валерія Кротченко
кафедра військової журналістики