У Військовому інституті привітали жінок з Днем весни

Керівництво Військового інституту нагородили жінок-військовослужбовців та працівників Збройних Сил України за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Сергій Мотика підкреслив, що наші «жінки мають здатність гармонійно поєднувати домашні клопоти й роботу, виховання дітей та активну громадську діяльність».

У якості привітання курсанти організували концерт "День весни». Володимир Кузьменко, грою на акордеоні, переніс глядачів у французьку атмосферу «Під небом Парижу», Олександра Франчук та Вероніка Карпенко дзвінкими голосами створили усім святковий настрій, харизматичний гурт "Експромт" з піснею "8 колір" нагадав про велич та красу прийдешньої весни, а команда КВК "Своя атмосфера"  подарувала радісний сміх та позитивні емоції.

Завершальним акордом святкового дня стала неперевершена Олександра Смашкіна та оркестр нашого інституту.

Тетяна Головатюк
Валентина Вілюра