Розпочалися заняття на курсах підвищення кваліфікації

9 січня 2019 року на базі військового гуманітарно-лінгвістичного факультету Військового інституту Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка розпочалися заняття на  курсах підвищення кваліфікації.

До проведення занять зі слухачами залучені досвідчені науково-педагогічні працівники кафедр військової політології і військової психології та педагогіки.

Сформовано групу офіцерського складу.

Серед слухачів курсів 14 учасників бойових дій. 5 слухачів прибули на курси прямо із зони проведення операції Об’єднаних сил.

Проведення занять на курсах спрямовується на поглиблення військово-професійних знань. В центрі уваги - нарощування практичних навичок формування, підтримання та відновлення належного рівня морально-психологічного стану підпорядкованих підрозділів.

Традиційно під час проходження курсів передбачається використання можливостей столичної історико-культурної інфраструктури в інтересах удосконалення методики та технологій організації морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування підрозділу.