Військовий інститут відзначив свою 21 річницю

У 1998 році Постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 1998 р. № 64 Відділення військової підготовки Київського університету імені Тараса Шевченка було перетворено у Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На сьогодні Військовий інститут є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України

З нагоди свята було проведено урочисте зібрання колективу, на якому кращі його представники були заохочені начальником Військового інституту. А в кінці всім присутнім оркестр інституту подарував святковий настрій.