Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»

28 листопада 2018 року пройшло нагородження переможців щорічного Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року», відповідно до Зведеного річного плану наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України на 2018 рік, який проходив на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Конкурс проводиться щорічно (починаючи з 2003 року) з метою популяризації винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Збройних Силах України та залучення в цю діяльність якомога більшої кількості особового складу Збройних Сил України.

За результатами Конкурсу у трьох номінаціях нагороджено колектив авторів з числа наукових та науково-педагогічних працівників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Диплом І ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Техніка військ протиповітряної оборони" (Патент України № 122886) отримав колектив авторів: І.В. Толок, О.А. Прохоров, І.В. Пампуха, М.М. Нікіфоров, О.В. Мірошніченко, В.О. Савран, В.М. Лоза, В.В. Пусан, С.І. Глухов, А.К. Федоров, В.В. Загородній, О.В. Карпенко, А.І. Пампуха.

Диплом ІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Утилізація надлишкових озброєнь військової техніки, боєприпасів та ракет" (Патент України № 126052) отримав колектив авторів: С.В. Щербина, І.В. Пампуха, А.І. Фещенко, В.А. Ільєнко, О.Г. Боровська, П.А. Савков, М.М. Нікіфоров, М.М. Охрамович, А.А. Лукіянчук, В.М. Лоза, Г.В. Кривицький.

Диплом ІІ ступеня переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року" у номінації "Ракети та артилерійські системи" (Патент України № 122889) отримав колектив авторів: І.В. Пампуха, М.М. Нікіфоров, М.М. Охрамович, О.В. Мірошніченко, В.О. Савран, В.В. Шевченко, В.М. Лоза, О.Б. Стеля, А.К. Федоров, С.В. Бурий.