Шановні випускники ВІКНУ, які виконують свій Конституційний обов’язок в АР Крим!

Бойові побратими! Командування та весь особовий склад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, засвідчує всім захисникам незалежної та вільної України свою підтримку у захисті територіальної цілісності та недоторканності нашої держави!

Офіцерам-патріотам, нашим славетним випускникам, які виконують свій конституційний обов’язок в Автономній Республіці Крим ми тричі урочисто вигукуємо «СЛАВА»!

Ми впевненні, що сьогодні Ви є прикладом незламності духу та високого прояву громадянської свідомості для всієї нашої багатонаціональної країни! Ви не зраджуєте заповіту великого Кобзаря: «Борітеся-поборете! Вам Бог допомагає! За Вас правда, за вас слава і воля святая!»

Глибоко переконані і свято віримо в те, що здобуті Ваші знання у стінах нашого славетного навчального закладу допоможуть у стримані будь-якої агресії проти нашої рідної землі.

Слава Україні!