Хрещення Господнє

З нагоди свята Водохреща військовослужбовці Військового інституту влаштували масове купання на озері у парку «Феофанія» .

— Купання на Водохреща стало щорічною доброю традицією для наших військовослужбовців, — розповів головний старшина Військового інституту старшина Олександр Головатюк. — Вважається, що ця вода змиває всі гріхи людини. А як на мене, то це ще й гарний спосіб перевірити силу волі, довести рідним і знайомим, що ти сильна особистість, та просто гарний спосіб розпочати день з позитивного заряду енергії.

Від щирого серця вітаємо Вас із Хрещенням Ісусовим та Богоявленням!

Свято Водохреща сповнене глибоким очищаючим та оздоровлюючим змістом. У цей день бажаю витримки, терпіння та мужності всім, для кого важливі Україна, її свобода та незалежність.

Нехай освячена вода зробить чистими наші помисли і прагнення, надасть сил та життєвої стійкості!

Гармонії усім, Божого благословення, миру, злагоди і любові!