11 грудня У Військовому інституті відбулась зустріч із представниками Сполучених Штатів Америки. Метою зустрічі було обговорення питань подальшого співробітництва, зокрема: ознайомлення із навчальним процесом, поглиблення співпраці у сфері науково-освітнього партнерства між Україною та США у рамках розбудови системи стратегічних комунікацій у Міністерстві Оборони та Збройних Силах України.

Зустріч розпочалась із виступу начальника Військового інституту генерал-майора Ігоря Толока в якій він розповів про загальну структуру та завдання Військового інституту. Далі курсанти розповіли про особливості навчання по своїх напрямках навчання. А начальник лінгвістичного управління підполковник Максим Білан розповів про завдання, функції та здобутки управління.

В кінці зустрічі представників США ознайомили із навчально-матеріальною базою Військового інституту.