ВІДБУЛИСЯ ЗАНЯТТЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ МОУ ЗА УЧАСТІ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ТА КУРСАНТІВ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

30 листопада 2017 року в клубі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відповідно до Плану проведення навчальних занять із замовником на 2017-2018 навчальний рік під керівництвом директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковника Дяченка С.В. були проведені заняття зі спеціальної підготовки із залученням слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу та курсантів 4 курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит» військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До проведення занять були залучені представники Департаменту фінансів Міністерства оборони України, науково-педагогічний склад кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та офіцери-фінансисти військових частин та установ, які знаходяться на фінансовому забезпеченні в Департаменті фінансів Міністерства оборони України.

Слухачі отримали систематизовані знання з наступних тем: стан фінансового забезпечення військ та заходи щодо його покращення, зміни в порядку виплати щомісячного грошового забезпечення у 2018 році, винагороди за безпосередню участь в АТО, організація роботи по завершенню бюджетного року, показники розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати на 2018 та їх вплив на визначення посадових окладів і заробітної плати працівників бюджетної сфери, аналіз роботи військових частин з ведення бухгалтерського обліку матеріальних цінностей, закуплених МОУ в централізованому порядку.