Удосконалення військової освіти по програмі НАТО

В рамках програми  НАТО з  удосконалення військовою освіти з 16 по 20 жовтня було проведено підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Військового інституту по Програмі DEEP.  Заняття по  підвищенню кваліфікації проводили Тоні Р. Мюлліс, експерт Програми DEEP, начальник кафедри безпекових досліджень у Державному університеті Анджело, США та полковник Андрія Козіна, експерт Програми DEEP, викладач Військової академії Хорватії, Хорватія.

Кращі викладачі Військового інституту мали змогу на семінарських заняттях на протязі робочого тижня  перейняти досвід у експертів Програми DEEP. По завершенню навчання відбулася зустріч з командуванням Військового інституту, на якій пройшло підведення підсумків, обговорення проведеного заходу, оцінка майбутніх потреб та перспективи співробітництва у майбутньому.