Курсанти Військового інституту відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека-2017»

Курсанти Військового інституту з метою ознайомлення з новітніми технологіями в озброєнні та новими зразками військовою техніки  відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку "Зброя та безпека-2017" , яка пройшла у Києві. Виставку також відвідали міністр оборони України Степан Полторак, секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. За словами Турчинова, у виставці беруть участь та широко представлені партнери України з країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки.
Серед експонатів були представлені - бронеавтомобілі "Козак" і "Варта", самохідна артилерійська уставновка "Krab", шестиствольна 30-мм автоматична корабельна артилерійська установка, багатофункціональна радіолокаційна система, система протидії безпілотним літаючим апаратам, турбогвинтовий двигун, крупнокаліберні кулемети, гранатомети, обмундирування та вогнепальна зброя.