Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА С.А.

Тринадцятий відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу відбувся 7 жовтня у Військовому інституті. Він проходив на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка та був присвячений пам’яті генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича.

 — Цим заходом ми вшановуємо світлу пам’ять людини, яка зробила неоціненний внесок не лише у становлення нашого навчального закладу, а й у розвиток всієї системи військової освіти. Будучи палким прихильником спорту Сергій Анатолійович всіляко сприяв спортивним здобуткам та перемогам Військового інституту — виступив з промовою полковник Віктор Уліч.

У змаганнях взяло участь більше 700 учасників у тому числі постійний склад Військового інституту. Суддівство здійснювала суддівська бригада у складі: 4 судді національної категорії та 1 суддя міжнародної категорії. Змагання були проведені на високому організаційному рівні та за підтримки адміністрації Голосіївського району.

Серед постійного складу кращій результат показав начальник навчального відділу Військового інституту полковник Корчак Олександр, серед офіцерів жінок підполковник Марченко-Бабич Оксана.

Загальнокомандне перше місце серед підрозділів посіла команда навчального курсу майора Зіняка І.Я. В індивідуальному заліку серед військовослужбовців-чоловіків перше місце посів курсант Комар Дмитро з результатом – 2 хв 54 с. Серед військовослужбовців-жінок перше місце зайняла курсант Заровно Алла з  результатом 3 хв 52 с.

На кросі всі учасники проявили максимум організованості та бажання перемогти. Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами від начальника Військового інституту у командному та особистому заліках. Медаль, це завжди приємно, а керівництво військового інституту робить все можливе, щоб зацікавити своїх курсантів. Кожна перемога в будь яких змаганнях ­- це крок вперед Військового Інституту.

Ми пишаємся перемогами і здобутками ВІКНУ.

Курсант ВІКНУ Альона Шідерова

Фотографії