Курсанти Військового інституту відвідали святковий концерт до Дня Університету

З 183 річницею заснування Університету  викладачів, студентів, курсантів, аспірантів, докторантів, співробітників привітав ректор Леонід Губерський«Так склалося історично, що створений у 1834 році Імператорський Університет Св. Володимира всупереч волі тих, хто його заснував, став центром освіти, культури, вільнодумства – всього того, що так потребувало тоді українське суспільство. Таким він іде впродовж всієї своєї славної історії. Університет пройшов усі випробування, революції, війни, розбудови і зараз є справжнім центром освіти, науки, культури, духовності нашого народу. Нам є чим пишатися сьогодні! І всім разом працювати над тим, щоб університет і надалі виконував свою історичну місію», – сказав він.

Концертна програма була багата колоритними танцювальними номерами: народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Веснянка», народної студії індійського танцю «Накшатра», студії арабського танцю «Міріам».

З вокальними композиціями виступили: народна хорова капела «Дніпро», народний ансамбль української музики «Роксоланія». Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів  Віра Боднарук виконала попурі з українських пісень.

Святкову атмосферу підтримав оркестр  Військового інституту КНУ під керівництвом майора Юрія Копача.