Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Першокурсники Військового інституту відбули на свій перший польовий вихід

У Військовому інституту розпочалася первинна військово-професійна підготовка для юнаків та дівчат, які цьогоріч вступили до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Польовий вихід проходитиме на базі військової частини В0849 села Великополовецьке. Для першокурсників це стане першим знайомством із військовою справою. Зазначимо, що серед цьогорічного набору 7 молодих курсантів — учасники АТО, у близько 50 осіб батьки — учасники бойових дій, двоє першокурсників — діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

«Первинна військово-професійна підготовка у цьому році кардинально відрізнятиметься від минулих років. На вимогу сьогодення підготовка майбутніх офіцерів ґрунтуватиметься на новітніх методах навчання, передовому досвіді проведення антитерористичної операції на сході України та за останніми стандартами НАТО,» - зазначив начальник навчального збору – заступник начальника Військового інституту полковник Олександр Приліпко.

Традиційно перед вибуттям курсантів на польовий збір було проведено перше заняття, присвячене дотриманню заходів безпеки при поводженні зі зброєю та вибухонебезпечними предметами, наданню першої медичної допомоги тощо.

Протягом місяця курсанти вивчатимуть Статути Збройних Сил України,  тактичну, розвідувальну, стройову, вогневу, фізичну підготовки, міжнародне гуманітарне право, військово-цивільні відносини тощо. Особлива увага приділятиметься психологічній підготовці та витривалості курсантів в умовах, наближених до бойових.

«Це новий, незвичний для мене досвід, проте свідомий. З дитинства захоплююся батьком, військовим, учасником бойових дій, стежками якого вирішила йти,» - поділилася враженнями першокурсниця Яна Задубінна.

Після навчального збору курсанти повернуться до Військового інституту, де в урочистій обстановці складуть Військову присягу на вірність Українському народові.    

Фотографії