У ВІКНУ проведено командирський збір

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 21.01.13 по 25.01.13 проходив командирський збір з офіцерами та особами сержантського складу.

Метою заходу було: вивчення нових питань у військовій справі, удосконалення практичних навичок офіцерів та осіб сержантського складу у виконанні функціональних обов’язків у повсякденних умовах, теоретичних знань військовослужбовців Військового інституту щодо сучасних перспектив розвитку Збройних Сил України та передового досвіду проведення заходів професійної підготовки, навчання курсантів, організації повсякденної діяльності структурних підрозділів.

З учасниками збору були проведені заняття зі спеціальної,  оперативно-тактичної, мобілізаційної, психологічної, вогневої, стройової, фізичної підготовки, основ захисту державної таємниці та Статутам Збройних Сил України. Із змістовними лекціями виступили: начальник відділу організації топогеодезичного виробництва – заступник начальника Центрального управління воєнно-топографічного та навігації Головного управління  оперативного забезпечення Збройних Сил України полковник Олександр Софієнко, старший викладач кафедри військового права військового факультету фінансів і права підполковник Олег Рудник, професор кафедри військової преси та інформації факультету іноземних мов та військового перекладу працівник Збройних Сил України Ірина Замаруєва.

За словами заступника начальника Військового інституту полковника Олександра Приліпка, командирський збір пройшов на високому організаційно-методичному рівні та досяг своєї мети. Визначено основні завдання на 2-й семестр 2012/2013 навчального року.

– За результатами контрольного заняття, – зазначив полковник Олександр Приліпко, – кращих показників досягли: полковники В’ячеслав  Кирик, Валерій Лісовський, Віктор Добровольський, Юрій Дуліч та підполковник Олександр Корчак. За підсумками проведення командирського збору видано наказ начальника Військового інституту.