Фіналіст студентського чемпіонату м. Києва з картингу – курсант ВІКНУ

В понеділок   відбувся IV  етап студентського чемпіонату Києва з картингу,  в якому взяв участь курсант 5 курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Антон Желдаков. Майже 30 студентів змагались у картинг-центрі «Жага до швидкості».

Напружена боротьба йшла за право вийти до фіналу. Були і порушення, і розвороти, і помилки пілотів.

- Для мене -  це хобі, -  зазначив фіналіст гонки Антон Желдаков. -   Раніше я займався картингом і зараз продовжую. Ми всі тут в рівних умовах їздимо, тому було важко передбачити хто виграє. Сьогодні повезло мені. Попереду  наступні етапи і я надіюсь на особисту перемогу.

Курсант Антон Желдаков  бере участь у таких змаганнях протягом року, він один із організаторів студентського чемпіонату м. Києва з картингу.

Додамо, що наступний етап цього турніру відбудеться 22 травня, у якому можуть взяти всі бажаючі.

Катерина Климченко, курсант ВІКНУ