Уперше головою Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка обрано курсанта ВІКНУ

На звітно-виборчій конференції Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка відбулася 23.04.13 за головуванням проректора університету з наукової роботи Сергія Вижви, уперше за існування цієї наукової молодіжної самоврядної організації було обрано головою представника Військового інституту курсанта 3-го курсу військово-гуманітарного факультету старшого солдата Віктора Мацюка.

Командування, особовий склад ВІКНУ вітає Віктора Мацюка з цією подією, бажає успіхів і натхнення в новій відповідальній та творчій роботі.