Вдалий виступ курсантів ВІКНУ на відкритому чемпіонаті Києва з Комбат Дзю-дзюцу

17-18 лютого у місті Києві відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з Комбат Дзю-дзюцу. Турнір проводився серед дорослих, юніорів, юнаків та юнаків молодшого віку. У змаганнях взяли участь 12 команд та понад 120 спортсменів зі столиці України та області. Чемпіонат Києва являється етапом відбору збірної міста Києва до наступного чемпіонату України з Комбат Дзю-дзюцу.

Військовий інститут представляла збірна боксу та рукопашного бою кафедри ФВСФПС. Троє наших спортсменів виступали у категорії Граунд-файт серед дорослих.

Чемпіонат був насичений духом суперництва та запеклої боротьби. Всі учасники турніру продемонстрували високий рівень підготовки та показали видовищні двобої.

Наші бійці також продемонстрували професіоналізм та високий клас. За результатами змагань наші спортсмени вибороли бронзову та срібну нагороду

Вітаємо наших курсантів з яскравими та успішними виступами. Бажаємо успіхів у подальших змаганнях та перемог не лише в ринзі й октагоні, а і в житті .