Курсанти та офіцери Військового інституту спеціальності «Психологія» провели онлайн-зустріч із норвезьким спеціалістом з ПТСР, досвідченим військовим психологом.

На конференції розглядалась основна важлива теза - різноманітність технік для управління та подолання стресу, набутого під час війни у військовослужбовця. Для військових психологів зараз це надважлива тема для вивчення.

Психолог нагадав, що вбивство є частиною війни, а також розповів чому і як саме цей фактор викликає стрес, що з цим можна робити і до яких наслідків для організму призводять такі ситуації.

«Подолання бойового стресу зараз – це дуже актуальна, важлива та болюча тема. Кожен офіцер-психолог має знати його основні ознаки та шляхи подолання. Саме для цього я ділюсь своїми знанням з вами, аби ви потім передавали їх своїм наступникам та застосовували на практиці. Пам’ятайте, що прості дії і слова – також можуть врятувати життя», - зауважив норвезький спеціаліст.