Орденом «За мужність» нагороджено випускника ВІКНУ

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з офіцерами прикордонної служби нагородив 23-річного заступника начальника першої мобільної прикордонної застави з персоналу Херсонського прикордонного загону лейтенанта Єлисея Махова орденом «За мужність» III ступеня.

Петро Порошенко високо оцінив діяльність прикордонників, їх вагомий внесок у врегулювання конфлікту на Донбасі. Як зазначив у розмові з журналістами випускник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка  лейтенант Єлисей Махов, 4 вересня 2014 року, перебуваючи на черговому патрулюванні в Луганській області, прикордонники побачили колону російської техніки з танком та зенітною установкою. Лейтенант першим відкрив вогонь і знищив ворога. Героїчний подвиг був високо оцінений вищим керівництвом держави - орденом «За мужність» III ступеня. Зазначимо, що Єлисей Махов є вихованцем Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який відзначений нагородою такого високого рівня за час проведення антитерористичної операції на сході України.