У ВІКНУ відбувся розширений кафедральний науково-практичний семінар

19 листопада 2014 року відповідно до рішення науково-практичної конференції “Проблемні питання підготовки військових фахівців в сучасних умовах та шляхи їх вирішення з урахуванням досвіду застосування Збройних Сил України в антитерористичної операції” від 09.10.2014 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся кафедральний науково-практичний семінар з актуальних проблем  підготовки військових фахівців, спеціальностей “Психологія” та “Політологія” з урахуванням досвіду роботи відповідних фахівців в ході проведення антитерористичної операції.

У науково-практичному семінарі взяли участь: представник  замовника – начальник Соціально-психологічного центру Збройних Сил України, учасник АТО полковник Сергій Грилюк (Головне управління по роботі з особовим складом), представник Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України полковник запасу  Олександр Анохін, представник Академії педагогічних наук Міністерства освіти і науки України доктор педагогічних наук, професор, полковник запасу Василь Ягупов, керівництво Військового інституту та науково – педагогічні працівники кафедр військової педагогіки та психології та військово-гуманітарної підготовки.

В ході обговорення були розглянуті актуальні проблемні питання за напрямками підготовки майбутніх офіцерів-психологів та офіцерів-політологів, щодо подальшого корегування навчально-методичних документів з їх підготовки, удосконалення та організації навчально-виховного процесу у Військовому інституті з урахуванням досвіду застосування  Збройних Сил України в антитерористичної операції.

Проведення подібних кафедральних семінарів сплановано також за іншими напрямками підготовки військових фахівців у Військовому інституті.