Курсанти ВІКНУ влаштували для дітей-сиріт свято

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у День захисту дітей відвідали центр соціально-психологічної реабілітації для дітей-сиріт та влаштували їм свято.

Культурну програму продумали заздалегідь –  тут тобі і турнір з міні футболу, і майстер класи з малювання та татуажу. Особливо дітлахам сподобався квест, де вони шукали і знаходили чекпоїнти і за кожен отримували призи.

До речі, організатори ще й пригостили всіх солодкою ватою.

Вперше курсанти ВІКНУ завітали до цих діток на День Святого Миколая і відразу з ними подружилися. Відтоді постійно підтримували контакт з дітьми. Не забули про них і в цей день, адже для цих діток це дуже важливо, їм, як і всім іншим, потрібна увага.

Курсанти приїхали не з пустими руками. Діткам вони подарували одяг, канцелярію, книжки, м’ячі, скакалки, іграшки та солодощі. І це ще не повний список.

Ось так, дякуючи курсантам ВІКНУ, маленькі дитячі очі блищали від щастя. Даруйте добро – воно повертається.