Військові фінансисти Збройних Сил України покращили свою кваліфікацію у ВІКНУ

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка завершились курси «Підвищення кваліфікації фахівців фінансово–економічних служб військових частин Збройних Сил України».

До проведення занять на курсах був залучений науково-педагогічний склад кафедри фінансового забезпечення військ військового факультету фінансів і права. На курсах були представники Сухопутних військ, ВМС, та Повітряних сил Збройних Сил України.

Сертифікати про завершення курсів слухачам, вручав Директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковник Сергій Дяченко.

Як відзначає Начальник Військового інституту генерал-майор Ігор Толок: «Навчальна план-програма курсів «Підвищення кваліфікації фахівців фінансово – економічних служб військових частин (установ) Збройних Сил України» виконана у повному обсязі».

Директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України під час спілкування зі слухачами відповів на актуальні питання щодо стану фінансового забезпечення військових частин.

• Сьогодні дуже важливо, щоб організація фінансового забезпечення військових частин проводилося якісно. Для цього на і потрібні такі курси, - зазначив директор департаменту.

«Загальне враження від пройденого курсу дуже позитивне, цікаві лекції за допомогою яких можна розширити свої знання у сфері фінансового забезпечення військових частин та навчитися чомусь новому. Моя думка, щоб таких курсів було побільше» – ділиться враженнями заступник начальника фінансово - економічної служби військової частини старший лейтенант Юлія Корчинська.

Загалом, керівництво Департаменту фінансів Міністерства оборони України, Військового інституту та, зокрема, науково – педагогічний склад кафедри фінансового забезпечення військ докладають максимум зусиль для того, щоб фахівці фінансово-економічних підрозділів військових частин (установ) оволодівали навичками, які будуть корисними для їх подальшого професійного зростання.