Команда ВІКНУ взяла участь у чемпіонаті ЗСУ з рукопашного бою

Команда ВІКНУ взяла участь у чемпіонаті ЗСУ з рукопашного бою присвячений пам’яті загиблого командира 1-го батальйону 95-ої окремої аеромобільної бригади, Героя України, полковника Тараса Сенюка у Житомирському Військовому інституті імені Сергія Корольова з 17 по 19 травня.

На чемпіонаті змагалися 8 вищих військових навчальних закладів та 47 спортсменів. Змагання відвідав Президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко.

Метою змагань був відбір перших номерів збірної команди ЗСУ для майбутнього турніру з рукопашного бою "Кубку Президента України". Представник нашої збірної - Антон Гетманов став бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії до 90 кг, у його активі 2 ефектні перемоги. У бою за 3 місце він без шансів для суперника у домінуючому стилі провів поєдинок, провівши безліч успішних серій ударів у стійці.

Слід зазначити, що переможцем змагань у ваговій категорії до 75 кг серед військових частин ЗСУ став випускник нашого навчального закладу - Олег Стадник.

Владислав Дячук