За крок до перемоги

19 травня відбувся півфінал чемпіонату з міні-футболу серед курсантів Військового інституту. Участь у заході прийняли чотири команди.
  Попри несприятливі погодні умови, гравці викладалися на повну. У зв’язку з непогодою, судді висловили прохання грати обережно, дотримуватися заходів безпеки та проявляти взаємоповагу на полі.
  На півфінальній грі до суддівської бригади входив начальник факультету післядипломної освіти полковник Віктор Добровольський. Він висловив свій захват від гри і похвалив курсантів за активну участь у спортивному житті інституту:
- Мене надзвичайно тішить той факт, що курсанти проявляють здоровий інтерес до спорту і командних ігор. Активний відпочинок – це панацея від всіх проблем, бо, по-перше, це активність, по-друге, згуртованість, і по-третє, позитивні емоції.

За результатами ігор 1 та 2 місце розіграють команди:
2 к. – «Геодезія та землеустрій»;
4 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика».
за 3 та 4 місце розіграють команди:
3 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;
1 к. – «Право»;