Наші наукові досягнення

Курсанти, які навчаються за освітньою програмою «Геоінформаційні системи і технології» неодноразово успішно брали участь у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та займали почесні місця.

Цей рік не став винятком. Вихованці нашого ВВНЗ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Військові науки», який проводився на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та вибороли перемогу: курсанти Кролау В., Постарніченко Н.,-зайняли 3-е місце.

На заключній науково-практичній конференції курсанти виступили з доповіддю, висвітлюючи результати своїх наукових досліджень. Досягнення молодих науковців пов’язані з аналізом, моделюванням та прогнозуванням явищ та подій в інтересах Збройних Сил України та виконанням заходів геопросторової підтримки військ (сил) в ході підготовки та ведення бойових дій.