ВІКНУ долучився до проведення тижня НАТО в Києві

Всі структурні підрозділи Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка приймають участь у міжнародному тижні НАТО у Києві.

Особовий склад отримує нові знання про структуру та завдання НАТО на сучасному етапі розвитку. Акценти інформаційних заходів поставленні і на розумінні стану співробітництва Збройних Сил України зі структурами Альянсу усфері військової освіти та впровадженню стандартів НАТО в навчання курсантів.

​  У зв'язку із карантинними обмеженнямитиждень НАТО в Києві проходить дистанційно за допомогою платформи Zoom.

​  Представники Альянсу у своїх лекціях розповідатимуть про те, який НАТО сьогодні, стратегічне мислення в Альянсі, інновації, рамки партнерства тощо.

- Ми постійно слідкуємо за тенденціями розвитку, пріоритетами діяльності та особливостями трансформації Північноатлантичного Альянсу. Темі перспектив розвитку співробітництва між Україною та НАТО приділяємо особливе значення. Історія нашого співробітництва починається від моменту набуття Україною незалежності. На прикладах такого досвіду ми навчаємо наших курсантів і активно впроваджуємо нові стандарти у навчальний процес, - зазначив заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Сергій Мотика.