Курсанти Військового інституту Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни

Покладання квітів відбулося біля пам'ятного знаку який присвячений 108 викладачам, співробітникам, студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що загинули в боях за Батьківщину.

Майже 7 мільйонів українців брали участь у бойових діях; 6 мільйонів воювали у радянській армії, майже 100 тисяч були в УПА та стільки ж воювало у польському війську. У радянській армії серед військових першого призову вижили лише 3%. Вважається, що Україна втратила під час цієї війни 9 мільйонів людей. Серед них 5 мільйонів цивільних та 4 мільйони військових. Ще 5 мільйонів людей були депортованими чи евакуйованими.