Всеукраїнський день психолога святкують у Військовому інституті КНУ ім. Тараса Шевченка

Керівництво Військового інституту привітало за розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов'язків курсантів та викладачів кафедри Військової психології з їх професійним святом. Наказом начальника Військового інституту нагородили грамотами курсантів: Яну Авдєєнко, Олексія Зоріна, Яну Виноградову та Юлію Ілощенко.
  «Ваше покликання - одне з найважливіших для нашої перемоги, як на видимих фронтах бойових дій, так й невидимих для інших. Продовжуйте піклуватися про нас, підтримуйте та зігрівайте душі українським військовослужбовцям», - наголосив полковник Сергій Мотика.
  Дякуємо науково-педагогічному складу кафедри за професійну підготовку курсантів, а курсантам-психологам натхнення творчих успіхів у навчанні та професійній діяльності.