ВІКНУ бере участь в обговоренні концепції стратегічних комунікацій

Відбулася робоча зустріч керівництва Військового інституту  з тимчасово виконуючою обов’язки Генерального директора  Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України Ольгою Куліш.

Метою зустрічі було обговорення ряду питань щодо напрацювань Військового інституту у сфері стратегічних комунікацій, залученням до цієї роботи науково-педагогічного складу та науковців інституту, стан та перспективи підготовки військових  фахівців за освітньою програмою «Військова журналістика»  та іншими спеціальностями, дотичними  до системи стратегічних комунікацій. Також на зустрічі було обговорено  питання, які становлять взаємну зацікавленість щодо складової загальнодержавної системи стратегічних комунікацій. Керівництво Директорату запевнило, що  такі  зустрічі відбуватимуться і надалі в різних форматах для розвитку та впровадження нових  ідей.