Фаховий семінар на базі кафедри військової політології

18 січня 2021 року на базі кафедри військової політології під головуванням заступника начальника Військового інституту з наукової роботи кандидата воєнних наук, старшого наукового співробітника полковника Бориса Попкова проведено відкрите інтерактивне засідання фахового семінару. Питання яке було винесене для обговорення – попередня експертиза та рекомендація до захисту дисертації ад’юнкта майора Євгенія Гарькавого на тему “Стратегічні комунікації як інструмент досягнення спроможностей сил оборони України” на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 052 “Політологія”. Даний науковий захід відбувся у відповідності до Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 167 від 6 березня 2019 року (зі змінами).
Окрім науково-педагогічного складу кафедри військової політології у засіданні взяли участь представники науково-дослідного центру Військового інституту, кафедри політології філософського факультету, інституту журналістики, інституту міжнародних відносин КНУ.
Відбулось обговорення окреслених темою дисертаційного дослідження проблем, в якому взяли участь рецензенти – доктор політичних наук, професор Ганна Сащук, доктор політичних наук, доцент Сергій Даниленко, науковий керівник дисертанта – доктор філософських наук, професор Микола Хилько, доктор політичних наук, професор Володимир Смолянюк, начальник кафедри військової політології кандидат політичних наук, доцент полковник Сергій Сірий, науково-педагогічні працівники кафедри та ін.
Усі доповідачі підкреслили важливість і актуальність даного дослідження, пов’язаного зі зміною ідеологічних безпекових парадигм сучасності, що разом із збройною та інформаційною агресією Російської Федерації що триває проти України, обумовлюють необхідність набуття якісно нових спроможностей сил оборони України.
Результатом голосування стало одноголосна підтримка рекомендації даного дисертаційного дослідження до захисту.