Курсанти ВІКНУ організували свято Миколая у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1

Військовий інститут долучився до святкування Дня Святого Миколая. За останні роки це свято стало невід’ємною частиною українських традицій, культури та історії. У цей день Українці, воїни Збройних Сил здебільшого згадують про свої добрі вчинки та провини, про зроблене корисне та приємне.
Зважаючи на це, курсанти нашого Військового інституту, відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей, подарували дітям подарунки. Свято супроводжувалося піснями, танцями та спортивними іграми.
- «Ми щасливі, що змогли організувати це маленьке свято, переживати, відчувати щирі обійми та посмішки наших маленьких друзів» - ділиться враженнями Владислав Глущенко ініціатор і організатор заходу, - «будемо продовжувати доставляти дітям радість і надалі. І не тільки у святкові дні, адже піклування про дітей благодійність - одне із важливих суспільних завдань, яке залюбки виконують курсанти нашого Військового інституту».