Запали свічу пам’яті

28.11.2020 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв голодомору. Як зазначив полковник Сергій Мотика, що кожен з нас має пам’ятати, що такої страшної трагедії яку пережив український народ у 30- х роках не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства. У світовій історії не зафіксовано голоду, який був штучно створений, подібного до того, що випав тоді на долю України. І що ці події для громадян нашої незалежної держави та всіх людей доброї волі й чистої совісті стане жестом покаяння і перестороги. Запаливши свічу пам’яті по жертвах страшної трагедії, разом з усією Україною о 16:00 було оголошено хвилину мовчання. Курсанти, ставши на коліно, схилили голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом - геноцидом.
Маємо знати !!! Маємо пам’ятати !!! Маємо передати наступним поколінням !!!